VZOREK Kloubní KOLAGEN nápoj banán (2 dávky)

16g vzorkové balení kloubní výživy s vysokým obsahem kolagenu a dalších účinných složek.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem (>20 ks)
Značka: PURLY
30 Kč
Purly KLOUBNÍ KOLAGEN banan vzorek
Pro lidi

PURLY KLOUBNÍ KOLAGEN banán je doplněk stravy s vysokým obsahem kolagenu v jeho hydrolyzované formě, zajišťující účinné vstřebávání (tzv. kolagenní peptidy).

Přípravek je doplněný o další funkční látky s cílem podpořit celkové zdraví oporné soustavy, zlepšit pohyblivost kloubů a snížit bolestivost při pohybových obtížích.

PURLY KLOUBNÍ KOLAGEN je vhodné užívat nejen při akutních problémech (bolesti, úrazy, přetížení,...), ale také jako prevenci poškození kloubů při opakované zátěži nebo u pohybových komplikací spojených s věkem.

KOLAGEN JE VHODNÝ PRO

  • péči o klouby - hydrolyzovaný kolagen poskytne stavební bloky pro chrupavky, chondroitin sulfát podpoří zdravou strukturu chrupavky a extrakt z Boswellie pomůže snižovat zánět v kloubech
  • zmírnění bolesti - extrakt z Boswellie a chondroitin sulfát mají protizánětlivé vlastnosti, což pomáhá snížit bolest a nepohodlí spojené s kloubními problémy, jako je artritida
  • zlepšení pohyblivosti a snížení tuhosti kloubů
  • prevenci poškození kloubů - u lidí, kteří jsou vystaveni vyššímu riziku, zejména sportovci nebo jedinci s opakujícími se kloubními zátěžemi

Kolagen je nejhojněji zastoupená bílkovina vyskytující se v našem těle. Je součástí kloubů, svalů, šlach, vazů, ale také pokožky, pleti, nehtů a vlasů.

Produkce kolagenu v našich tělech s věkem klesá, proto je vhodné tento protein doplňovat.

HLAVNÍ SLOŽKY - DENNÍ DÁVKA OBSAHUJE (1 lžíce rozpustného prášku / 7 g):
3400 mg hydrolyzovaného hovězího kolagenu = kolagenních peptidů
550 mg chondroitin sulfátu
200 mg extraktu boswellia serrata
60 mg hyaluronátu sodného
60 mg vitamínu C
15 mg piper nigra
1400 mg ovocného prášku z banánů
1320 mg březového cukru s přirozenou chutí a sníženým obsahem kalorií

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Denně se užívá 1 lžíce prášku (7 g) rozmíchaná v 75-100 ml rostlinného nebo živočišného mléka, vody, jogurtu apod.

SLOŽENÍ: Hydrolyzovaný kolagen, březový cukr (xylitol), prášek z pravého ovoce - banány, extrakt z Boswellia serrata (kadidlovník pilovitý), chondoitin sulfát, hyaluronát sodný, vitamin C (jako kyselina L-askorbová), Piper nigra.

OBSAH BALENÍ
16 g (+-2 g)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: