green idea Imunita premium 500ml

K podpoře imunitního systému.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem (6 ks)
Značka: Topvet
348 Kč
green idea imunita premium 500ml
Pro lidi

green idea IMUNITA PREMIUM – Doplněk stravy

Originální receptura IMUNITA PREMIUM spojuje výtažky z bylin, beta glukan, stopové prvky a vitamíny, které slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení plnohodnotné kvality života.

Účinné látky:

ECHINACEA je antioxidant, který přispívá k normální funkci imunitního a dýchacího systému a k normální funkci močových cest.

RAKYTNÍK podporuje přirozenou obranyschopnost, přispívá k normálnímu trávení a k normální činnosti kardiovaskulárního systému. Tlumí únavu, zvyšuje energii a tonus.

GRANÁTOVÉ JABLKO přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

BEZ ČERNÝ se užívá jako podpora imunitního systému, přispívá k normální funkci dýchacího systému a k normální činnosti kardiovaskulárního systému. Podporuje čistění a vylučování vody z organizmu.

LÍPA podporuje vykašlávání, normální funkci dýchacího systému a normální trávení.

ŠÍPEK je vhodný doplněk pro normální funkce dýchacího systému, normální trávení a normální činnost močového měchýře a ledvin.

BETA GLUKAN (Extrakt z hlívy ústřičné) přispívá k normální funkci imunitního systému. Užívá se ke snížení míry únavy a vyčerpání. Beta-glukany přispívají i k udržení normální činnosti horních cest dýchacích.

VITAMÍNY skupiny B přispívají k normální funkci imunitního systému. Pomáhají také k normální činnosti nervového systému, psychické činnosti a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Užívají se k udržení normálního stavu pokožky a sliznic.

ZINEK přispívá k normální funkci imunitního systému.

ŽELEZO přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.

Obsah v denní dávce (3 x 5 ml):

Echinacea (10% zahuštěný vodný extrakt) 300 mg
Rakytník (10% zahuštěný vodný extrakt) 150 mg
Granátové jablko (10% zahuštěný vodný extrakt) 45 mg
Bez černý (10% zahuštěný vodný extrakt) 45 mg
Lípa (10% zahuštěný vodný extrakt) 45 mg
Šípek (10% zahuštěný vodný extrakt) 45 mg
Beta 1,3/1,6-D-glukan 15 mg
Thiamin 0,8 mg
Riboflavin 1,02 mg
Niacin 11,36 mg
Kyselina pantotenová 4,8 mg
Vitamín B6 1,01 mg
Kyselina listová 164,01 µg
Vitamín B12 1,82 µg
Biotin 35,49 µg
Zinc citrate 3 mg
Vitamín E 1,32 mg
Vitamín C 69,6 mg
Železo 1,4 mg 

Složení: glukózo-fruktózový sirup, Echinacea purpurea 10% vodný extrakt, Rakytník řešetlákový (Hippophae Rhamnoides) 10% vodný extrakt, Granátové jablko (Punica granatum) 10% vodný extrakt, Bez černý (Sambucus nigra) 10% zahuštěný extrakt, Lípa srdčitá květ (Tilia Cordata) 10% vodný extrakt, Růže šípková (Rosa canina) plod 10% vodný extrakt, Betaglukan, Vitamin B1 – Thiamin, Vitamin B2 – Riboflavin, Vitamin B3 – Kyselina Nikotinová, Vitamin B5 – Kyselina Pantotenová, Vitamin B6 – Pyridoxin, Vitamin B9 – Kyselina Listová, Vitamin B12 – Kyanokobalamin, Vitamin H – D-Biotin, Zinek – citrát zinečnatý, Vitamin E - tokoferol, Vitamin C - (kyselina L-askorbová, Sorban draselný – konzervant (E 202), Monohydrát síranu železnatého.

Doporučené dávkování: 3 x denně 5 ml pro osoby o hmotnosti 75 kg. Pro dosažení maximálního účinku podávejte v jedné kúře 3 týdny a následně 1 týden vysaďte. Kúru je možné zopakovat dle potřeby vícekrát ročně. Před použitím protřepte.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Zvýšení denní dávky není zdravotním rizikem. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: